GPS моніторинг і контроль палива за допомогою IoT-платформи Агроконтроль

 

 

GPS мониторинг

 

На об’єкті для GPS моніторингу встановлено обладнання ГЛОНАСС/GPS (GPS-трекер), яке приймає і обробляє від супутникової системи ГЛОНАСС і GPS географічні координати, а також дані інших датчиків, якщо вони встановлені та підключені до приладу (датчик рівня палива, витратоміри, датчики витрати палива, підключення CAN, ідентифікатор причіпного обладнання, зчитувач RFID ідентифікаторів водіїв і т.д.). Крім цього можуть бути встановлені метеостанції, інтегровані вагові, сушки, підключені АЗС, системи відеомоніторінгу, облік робочого часу, контроль доступу.

Весь цей масив даних, отриманий від безлічі сенсорів в режимі реального часу, незалежно від погодних умов або часу суток, через мережу GSM по захищеному каналу, надходить у IoT платформу для GPS моніторингу «Агроконтроль». Програмне забезпечення обробляє вхідну інформацію і надає користувачеві у вигляді готових текстових, графічних звітів оперативну інформацію по всім виробничим процесам підприємства. Дані зберігаються в онлайні за весь період обслуговування, що дозволяє отримувати інформацію не тільки в режимі реального часу, а і на момент в минулому. Для доступу до програмного забезпечення, нічого не потрібно, клієнт отримує доступ до IoT-платформи «Агроконтроль» для GPS моніторингу і контролю палива через мережу Інтернет, використовуючи при цьому будь-який пристрій.

Крім web версії IoT платформи Агроконтроль, доступні мобільні додатки для Android та iOS
Модуль «Повідомлення» дозволяє в автоматичному режимі онлайн отримувати важливі повідомлення про нештатні ситуації і порушення у виробничих процесах і роботі підприємства в цілому. Повідомлення можуть надходити в Telegram, email, SMS, браузер або в мобільний додаток Агроконтроль.
Можна налаштувати відомості про злив палива, заправку, втрату зв'язку з GPS-трекером, контроль кількості супутників, рух по маршруту, простій техніки, значення будь-якого датчика або параметра, відключення GPS-трекера. Вхід/вихід з геозони, швидкість, стоянка з включеним двигуном.
Якщо перестав працювати датчик рівня палива, витратомір, будь-який інший датчик, який підключений на GPS трекер, моментально за цією подією надходить повідомлення, це дозволяє вчасно виправити ситуацію інженеру, виконати ремонт або заміну, таким чином не буде втрачено частину даних та результат роботи по шляховому листу буде вірним.

GPS мониторинг

Агроконтроль

Контролер AG Video для відеомоніторингу може бути встановлений на сільгосптехніці для контролю палива, на комбайнах для контролю вивантажень, ідентифікації транспортного засобу, до якого вивантажується продукція, контролю за бункером комбайна. На бензовозах для контролю видачі палива (заправки в каністри). Контролює приготування ЗЗР, добрив, контроль глибини обробки при виконанні польових робіт, контролю посівного матеріалу, в будь-яких інших місцях, де необхідний контроль виробничих процесів. Може бути підключено одночасно до 4-х камер високої роздільної здатності FULL HD 1080p.

контроль топлива

До IoT платформи Агроконтроль можна підключити та автоматизувати АЗС та паливозаправники. Блокується самовільна видача палива, одержання палива відбувається за авторизованою RFID карткою. Підключається навігація до контролера, витратоміру або ставиться датчик знімання імпульсного сигналу. Таким чином, фіксується дата, час, місце, хто отримав паливо і в якому обсязі. RFID карти, за якими дозволено або заборонено отримувати паливо, запис/видалення відбувається віддалено за допомогою системи GPS моніторингу Агроконтроль.

Якщо склади ПММ підпадають під акциз за законодавством, система передає в автоматичному режимі Medoc інформацію щодо залишків і використаного палива щодня. Якщо на підприємстві встановлено кілька бочок (різні підприємства) та одна колонка, для правильного обліку залишків система автоматично визначає бочку, з якої йде заправка техніки. Це також стосується і паливозаправника, він може зі своєї бочки заправляти техніку з різних підприємств та важливо правильно рахувати видачу палива по кожному підприємству окремо.

Таким чином у Вас завжди під рукою актуальні залишки палива по кожній бочці підприємства, для паливозаправників реалізований автоматичний прихід на бочку.

Можуть бути інтегровані інші комплекси, такі як iAZS від Славутич.

контроль топлива

Система GPS моніторингу Агроконтроль у разі відхилень використаного палива та заправленого, а також при відхиленні об'єму заправки по АЗС та ДУТ, надішле моментально повідомлення відповідальним особам. Також ці параметри можна відстежити одним звітом.

контроль топлива

Марштури дозволяють контролювати рух техніки за раніше заданими маршрутами. Також можна перевірити їздила техніка за маршрутом чи ні і пост фактум, намалювати маршрут та перевірити рух техніки за ним на момент у минулому. Система автоматично може відстежувати рух по маршруту в обидві сторони або будь-яку з них. Крім виїзду техніки за межі маршруту, можна відстежувати й інші параметри: зупинки, швидкість, допустимий час проходження маршруту, початок або закінчення маршруту.

Всі повідомлення надходять до Telegram, SMS, Email, Браузер

GPS мониторинг

GPS мониторинг

 АгроконтрольКонтролер AG Weight для вагопроцесора та вологоміра на ваговій. Має в комплекті 2 RFID зчитувачі, дозволяє в автоматичному режимі ідентифікувати автомобіль на ваговій. Фіксується вага (брутто), тара через вагопроцесор, знімається показник вологості через вологомір і передається до IoT платформи "Агроконтроль". Якщо в господарстві використовується система свій-чужий, то крім ваги буде визначено культуру та відображено всі вивантаження у цьому зважуванні. Якщо автомобіль взяв зерно під комбайна і не довіз продукцію на вагову, такі факти будуть відстежуватися платформою.

 

Метеостанція AG Meteo може бути встановлена поблизу поля, на тракторних бригадах, ТОКах, базах. Метеостанція дозволяє знімати показники по температурі повітря, ґрунту, кількості опадів за період, швидкості та напрямку вітру. Дані погодних умов на дату посіву, дату збирання. Дані зберігаються у хмарі з моменту встановлення, це дозволяє проводити аналітику та отримувати зведену інформацію щодо кількості опадів у розрізі місяців, за рік, середню місячну температуру повітря та ґрунту на певний час. Міні метеостанції з датчиком вітру, температури та вологості повітря, встановлені на обприскувачах, дозволяють контролювати вітер, температуру, вологість при внесенні добрив або ЗЗР. При виході за допустимий інтервал блокується робота обприскувача.

 

 

Датчики рівня зерна у бункері дозволяють контролювати наповнюваність та вивантаження зерна. У разі неповного вивантаження зерна з бункера або не повного наповнення під час збирання, платформа "Агроконтроль" це зафіксує та відобразить у звітах. Крім цього, Ви матимете можливість, формуючи звіт з поля, бачити врожайність, місця зі слабкою врожайністю. Якщо встановлені ідентифікатори або водія призначаються вручну, сформувавши звіт по водію, Ви отримаєте інформацію щодо кількості зібраного зерна у розрізі кожного комбайнера, це дозволяє сплачувати заробітну плату, відштовхуючись від зібраного врожаю.

 

Агроконтроль

 

 

Ідентифікатор причіпного обладнання представляє пристрій, що має унікальну мітку. Встановлюється на навісному устаткуванні та підключається до GPS трекера. Прилад передає в систему «Агроконтроль» мітку, яка спочатку занесена в базу причепів клієнта, що дає в автоматичному режимі визначати тип робіт, що виконуються в полі, а також виконувати розрахунки по обробленій площі.

 

 

 

Ідентифікатор водіїв представляє RFID пристрій, який встановлюється в кабіну транспортного засобу та підключається до GPS трекера. Кожен водій має індивідуальну картку зі своїм кодом. Перед початком робіт, виїзду в поле, водій вставляє свою картку в RFID пристрій, що дозволяє системі зчитати код водія, та відобразити у звітах, хто в той чи інший момент часу був за кермом об'єкта моніторингу. Визначити водія, що виконував злив палива.

 

 

 

Агроконтроль

 

Датчик рівня палива (ДРТ) дозволяють визначати момент, обсяг та місце заправки або зливу палива. Встановлюється у паливний бак об'єкта моніторингу. Дають можливість відображати інформацію у звітах про витрату палива на 100 км, або на 1 га обробленої площі. Також дані з датчика можна переглянути на графіку витрати палива.

 

 

Датчик витрат пального не визначає рівень палива та не покаже злив палива чи заправку, але може показати миттєву витрату палива чи витрату за період. Встановлюється у розриві паливної системи двигуна.

 

У вас вже встановлено GPS обладнання?

Вам не потрібно нести додаткові затрати на купівлю та встановлення GPS обладнання. Ви можете використовувати його для підключення до IoT платформи "Агроконтроль".

Яка вигода?

1.Ви платите менше.

2.Ви отримуєте повноцінну інформацію, яка відповідає Вашим вимогам.

3. Ви не платите за користування програмним забезпеченням у зимовий період та у разі ремонту техніки.

4.Кожні півроку програмне забезпечення оновлюється, додаються нові опції та рішення.